Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu

Aktualności

Polecamy

stop agresji drogowej
Nie reagujesz - akceptujesz
raport - racism
rok pieszego
Stop seksturystyce
Osoby pokrzywdzone przestępstwem
infolinia

Ruch drogowy

 1. Działania ,, Trzeźwe przewozy,,

  Dziś od wczesnych godzin rannych śląscy, a w tym również raciborscy policjanci kontrolują stan trzeźwości kierujących autobusami, busami i pojazdami nauki jazdy. Działania mają na celu ujawnienie i uniemożliwienie jazdy pod wpływem alkoholu kierującym pojazdami komunikacji publicznej oraz transportu prywatnego osób.

 2. Podsumowanie działań ,,Piesi,,

  Wczoraj raciborscy policjanci z drogówki przeprowadzili działania ,,Piesi,, Szczególną uwagę funkcjonariusze zwracali na miejsca, w których jest największy ruch pieszych i gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń z ich udziałem.

 3. Działania ,,Piesi,,

  W dniu dzisiejszym raciborscy policjanci z wydziału ruchu drogowego po raz kolejny przeprowadzą działania pod kryptonimem „Kontrola Drogowa – Piesi”.

 4. Podsumowanie działań ,,Alkohol i narkotyki,,

  Raciborscy policjanci przeprowadzili wczoraj akcję „ Alkohol i narkotyki,,. W trakcie działań stróże prawa "wyeliminowali" z dalszej jazdy 7 amatorów jazdy na „podwójnym gazie”.

 5. Działania "Alkohol i narkotyki"

  Dziś od wczesnych godzin rannych policjanci raciborskiej drogówki prowadzą na drogach naszego powiatu działania pod kryptonimem „Alkohol i narkotyki”. Celem przedsięwzięcia jest wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się po drogach pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 6. Działania ,,Alkoholi i narkotyki,,

  Dziś od wczesnych godzin rannych policjanci raciborskiej drogówki prowadzą na drogach naszego powiatu działania pod kryptonimem „Alkohol i narkotyki”. Celem przedsięwzięcia jest wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się po drogach pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wzmocnione kontrole w tym zakresie będą trwały aż do niedzieli.

 7. Piesi w Raciborzu na cenzurowanym ...

  Dzisiaj na terenie Raciborza prowadzone będą działania pod kryptonimem „Kontrola Drogowa – Pieszy”. Policjanci z drogówki i prewencji od godzin popołudniowych będą kontrolować miejsca, w których ruch pieszych jest największy i gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń z ich udziałem.

 8. Działania "pieszy"

  W dniu dzisiejszym raciborscy policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzą działania pod kryptonimem „Kontrola Drogowa – Piesi”. Policjanci zwracają szczególną uwagę na miejsca, w których ruch pieszych jest największy i gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń z ich udziałem.

 9. Podsumowanie działań ,,Truck i Bus,,

  Wczoraj w województwie śląskim policjanci drogówki prowadzili działania pn. "Bus & Truck". W akcji brała również udział raciborska drogówka, która skontrolowała 51 kierujących.

 10. Działania ,,Truck i bus,,

  Dziś od godziny 6.00 do 22.00 raciborscy policjanci pionu ruchu drogowego prowadzą działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Drogówka szczególnie bacznie przyjrzy się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych, kontrolując przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.